De beste scooterwinkel in 2026
- Nieuw
Radiateurkapset Grijs met Roosters Origineel Model Gilera Runner SP 50cc 125cc 180cc 2-Takt
Vervang versleten of beschadigde radiateurkappen, luchtinlaten en radiateurroosters van jouw Gilera Runner met deze complete grijze radiateurkapset. De set is geproduceerd naar het originele model en heeft een uitstekende pasvorm. Perfect als vervanger van de originele onderdelen die niet meer leverbaar zijn.
Vervang versleten of beschadigde radiateurkappen, luchtinlaten en radiateurroosters van jouw Gilera Runner met deze complete grijze radiateurkapset. De set is geproduceerd naar het originele model en heeft een uitstekende pasvorm. Perfect als vervanger van de originele onderdelen die niet meer leverbaar zijn.
Radiateurkapset Grijs met Radiateurroosters Gilera Runner 50-180cc 2-Takt
Deze complete radiateurkapset bestaat uit de linker en rechter luchtinlaat (radiateurkap) inclusief de bijbehorende radiateurroosters. De set wordt gemonteerd in de binnenkappen van de Gilera Runner en vormt het bekende systeem waarmee de warme lucht van de radiateur langs de benen wordt geleid. Veel Runner-rijders kennen dit daarom ook als de beenverwarming.
Na jarenlang gebruik raken de radiateurkappen vaak beschadigd, breken de bevestigingen af of verkleuren de roosters. Omdat de originele Piaggio/Gilera onderdelen inmiddels niet meer leverbaar zijn, is deze hoogwaardige aftermarket set de perfecte oplossing.
De complete set is geproduceerd naar het originele model en heeft een uitstekende pasvorm. Hierdoor sluiten de radiateurkappen en roosters perfect aan in de originele binnenkappen en werken ze zoals de originele onderdelen.
Waarom kiezen voor deze radiateurkapset?
- Complete set inclusief radiateurkappen én radiateurroosters
- Geproduceerd naar het originele model
- Uitstekende pasvorm
- Perfecte vervanger voor originele, niet meer leverbare onderdelen
- Wordt gemonteerd in de originele binnenkappen
- Onderdeel van het originele beenverwarming-/luchtgeleidingssysteem
- Hoogwaardige kunststof kwaliteit
- Ideaal voor restauratie, revisie en schadeherstel
De set bestaat uit
- Radiateurkap / luchtinlaat links
- Radiateurkap / luchtinlaat rechts
- Radiateurrooster links
- Radiateurrooster rechts
OEM-referenties
- 5756580028 – Radiateurrooster links
- 5756590028 – Radiateurrooster rechts
- 298892000P – Radiateurkap / luchtinlaat links
- 298893000P – Radiateurkap / luchtinlaat rechts
Passend op
- Gilera Runner SP 50cc 2-Takt
- Gilera Runner FX 125cc 2-Takt
- Gilera Runner FXR 180cc 2-Takt
Perfect te combineren met onze kappensets
Deze radiateurkapset sluit perfect aan op onze complete Origineel Model kappensets voor de Gilera Runner. Of je nu kiest voor Fluo Rosso / Opaco, Zwart Metallic, Rood / Mat Zilver, Metallic Blauw / Zwart of Nardo Grijs, deze radiateurkappen zorgen voor een nette en originele afwerking van de binnenzijde van jouw scooter.
Ook zijn ze ideaal in combinatie met onze complete binnenkappenset. Bij deze binnenkappenset worden eveneens radiateurroosters meegeleverd, maar dan uitgevoerd in zwart.
Ben je jouw Gilera Runner volledig aan het restaureren? Dan is deze radiateurkapset de ideale vervanger voor de originele onderdelen en zorg je ervoor dat ook de luchtgeleiding en beenverwarming weer perfect functioneren.
- Artikelnummer
- 89360
- Merk
- Overige merken
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Reactie melden
Rapport verzonden
Uw rapport kan niet worden verzonden
Schrijf uw beoordeling
Beoordeling verzonden
Uw beoordeling kan niet worden verzonden

English