De beste scooterwinkel in 2026
Koelkap Vliegwiel Piaggio 2-Takt Oud Model
Vliegwiel koelkap geschikt voor oudere Piaggio 50cc 2-takt modellen met luchtkoeling. Past perfect in combinatie met de cilinderkoelkap voor oude modellen. Geschikt voor o.a. Zip, TPH, Sfera en Gilera Easy Moving.
Vliegwiel koelkap geschikt voor oudere Piaggio 50cc 2-takt modellen met luchtkoeling. Past perfect in combinatie met de cilinderkoelkap voor oude modellen. Geschikt voor o.a. Zip, TPH, Sfera en Gilera Easy Moving.
Deze koelkap voor het vliegwiel (SKU: 286935) is geschikt voor oudere 50cc 2-takt scooters met een luchtgekoeld Piaggio motorblok (AC). De kap zorgt voor de juiste luchtgeleiding rond het vliegwiel en draagt zo bij aan de efficiënte koeling van de motor.
Deze kap wordt gebruikt in combinatie met de bijpassende cilinderkoelkap, die je hier kunt vinden: Koelkap Piaggio Cilinder – Oud Model.
Compatibel met onder andere:
- Gilera: Easy Moving 50 2T AC (1995)
- Piaggio: NTT (1995), Sfera NSL1T (1992-1995), TPH TEC1T (1993-1997), Zip SSL1T / Fast Rider / RST (1992-1999)
Let op: enkel geschikt voor oudere modellen met luchtkoeling. Controleer de aansluiting en pasvorm altijd goed of raadpleeg een specialist.
- Artikelnummer
- C0510E-94806
- Merk
- SP
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Reactie melden
Rapport verzonden
Uw rapport kan niet worden verzonden
Schrijf uw beoordeling
Beoordeling verzonden
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Klanten die dit product kochten, kochten ook:
Benzineslang Fluor Geel 1Mtr.
Uitlaat Voca Sabotage Rood 50/70CC Piaggio 2-Takt
Overbrengingset Malossi HTQ Primair 14/39 Piaggio 2-Takt (17 mm) – 679080
Starttandwiel Typhoon/NTT
Tapeindset Malossi Piaggio M6X95
Shimset Piaggio Scooter 2T
Gashendel + Kabel Piaggio ZIP 4 Takt

English