De beste scooterwinkel in 2025
Race Koppeling Puch Maxi – A-Kwaliteit – Incl. 3 Sets Veren
Race koppeling voor Puch Maxi van A-kwaliteit, compleet geleverd met 3 sets trekveren (standaard, snel en race). Geschikt voor Puch Maxi met E50 aanloopblok.
Race koppeling voor Puch Maxi van A-kwaliteit, compleet geleverd met 3 sets trekveren (standaard, snel en race). Geschikt voor Puch Maxi met E50 aanloopblok.
Deze A-kwaliteit race koppeling voor Puch Maxi is perfect voor sportieve rijders die hun koppeling willen afstemmen op het vermogen van hun brommer. De set wordt compleet geleverd met drie sets trekveren voor verschillende toerentallen en afstellingen.
De koppeling is voorzien van een verstevigingsring en schroefdraad voor montage van een koppelingstrekker. Dankzij de conische passing heb je geen spiebaan nodig, maar hij is ook gewoon geschikt voor krukassen met spiebaan.
Inhoud van de set:
- Koppelingssegmentset sport met verstevigingsring
- Voorzien van schroefdraad voor koppelingstrekker
- Inclusief moer en borgring
- Geschikt voor Puch Maxi (E50 aanloopblok)
- Inclusief 3 sets veren:
- Blauw: Standaard – 3,85 kg/mm – 1000-1500 tpm
- Geel: Snel – 9 kg/mm – 2500-3500 tpm
- Rood: Race – 14,4 kg/mm – 4500-6500 tpm
Specificaties:
- Merk: Universeel / A-kwaliteit
- Toepassing: Puch Maxi (E50 aanloop)
- Montage: Zonder spiebaan – ook geschikt voor krukassen met spiebaan
- Inclusief: Moer, borgring, 3 sets trekveren
Op zoek naar een instelbare racekoppeling voor je Puch Maxi? Deze set biedt topkwaliteit, flexibiliteit én directe prestaties!
- Artikelnummer
- C0118J-37511
- Merk
- DMP
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Reactie melden
Rapport verzonden
Uw rapport kan niet worden verzonden
Schrijf uw beoordeling
Beoordeling verzonden
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
