De beste scooterwinkel in 2026
Uitlaat Puch Maxi / E50 RS Sigaar Chroom 28mm (Jamarcol 6.3)
Populaire RS Sigaar uitlaat voor Puch Maxi en E50 motorblokken, ook bekend als de Jamarcol 6.3. Uitgevoerd in chroom en geleverd met een 28 mm uitlaatbocht. Een klassieker onder Puch-liefhebbers.
Populaire RS Sigaar uitlaat voor Puch Maxi en E50 motorblokken, ook bekend als de Jamarcol 6.3. Uitgevoerd in chroom en geleverd met een 28 mm uitlaatbocht. Een klassieker onder Puch-liefhebbers.
De RS Sigaar uitlaat is één van de populairste uitlaten voor de Puch Maxi en andere brommers met een E50 motorblok. Deze uitlaat staat ook bekend als de Jamarcol 6.3 en is al jarenlang een favoriete keuze onder liefhebbers van klassieke Puch brommers.
De uitlaat is uitgevoerd in hoogglans chroom en wordt geleverd met een 28 mm uitlaatbocht. Dankzij het karakteristieke sigaarmodel behoudt uw brommer een klassieke uitstraling met sportieve accenten.
Kenmerken
- Geschikt voor Puch Maxi en E50 motorblokken
- RS Sigaar model
- Ook bekend als Jamarcol 6.3
- Chroom uitvoering
- Inclusief 28 mm uitlaatbocht
- Klassieke sportieve uitstraling
- Populaire keuze onder Puch-liefhebbers
Let op
Deze uitlaat wordt geleverd zonder uitlaatklem.
Belangrijk
Bij gebruik van alle uitlaten, zwarte, chromen en blanke uitlaten kan door hittevorming bij de uitlaatbocht het volgende ontstaan:
- Bij zwarte uitlaten kan de verf iets oplossen.
- Chromen en blanke uitlaten kunnen verkleuren.
Bij een te kleine sproeier of een verkeerd afgestelde ontsteking wordt de uitlaatpoort zeer heet en zal dit sneller voorkomen dan bij een perfect afgestelde motor. Wij geven geen garantie op verkleuring of oplossen van de verf op de uitlaatbocht.
Handig om mee te bestellen
- Artikelnummer
- C0329A-33870
- Merk
- Tecno
- Merk & type
- Puch Maxi
- Motortype
- Puch
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Reactie melden
Rapport verzonden
Uw rapport kan niet worden verzonden
Schrijf uw beoordeling
Beoordeling verzonden
Uw beoordeling kan niet worden verzonden

English