De beste scooterwinkel in 2026
Uitlaat Puch Maxi / E50 Tecno Estoril Blank met Aluminium Demper 28mm
Tecno Estoril uitlaat voor Puch Maxi en E50 motorblokken. Uitgevoerd in blank metaal met aluminium demper en voorzien van een 28 mm uitlaatbocht. Geschikt voor motorblokken met vlakke uitlaatpoort.
Tecno Estoril uitlaat voor Puch Maxi en E50 motorblokken. Uitgevoerd in blank metaal met aluminium demper en voorzien van een 28 mm uitlaatbocht. Geschikt voor motorblokken met vlakke uitlaatpoort.
De Tecno Estoril is een sportieve uitlaat voor de Puch Maxi en andere brommers met een E50 motorblok. De combinatie van blank metaal en een aluminium demper zorgt voor een klassieke race-uitstraling die perfect past bij zowel originele als sportieve opbouwen.
Deze uitlaat is voorzien van een 28 mm uitlaatbocht en is geschikt voor cilinders met een vlakke uitlaatpoort. Dankzij het sportieve ontwerp en de fraaie afwerking is de Tecno Estoril een populaire keuze onder Puch-liefhebbers.
Kenmerken
- Geschikt voor Puch Maxi en E50 motorblokken
- Tecno Estoril uitvoering
- Blank metalen afwerking
- Aluminium demper
- 28 mm uitlaatbocht
- Geschikt voor vlakke uitlaatpoort
- Sportieve klassieke uitstraling
Belangrijk
Bij gebruik van alle uitlaten, zwarte, chromen en blanke uitlaten kan door hittevorming bij de uitlaatbocht het volgende ontstaan:
- Bij zwarte uitlaten kan de verf iets oplossen.
- Chromen en blanke uitlaten kunnen verkleuren.
Bij een te kleine sproeier of een verkeerd afgestelde ontsteking wordt de uitlaatpoort zeer heet en zal dit sneller voorkomen dan bij een perfect afgestelde motor. Wij geven geen garantie op verkleuring of oplossen van de verf op de uitlaatbocht.
Handig om mee te bestellen
- Artikelnummer
- C0330B-33869
- Merk
- Tecno
- Merk & type
- Puch Maxi
- Motortype
- Puch
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Reactie melden
Rapport verzonden
Uw rapport kan niet worden verzonden
Schrijf uw beoordeling
Beoordeling verzonden
Uw beoordeling kan niet worden verzonden

English